Mgr. Marek Ambrož
advokátní kancelář

Advokátní kancelář Mgr. Marek Ambrož byla založena s cílem poskytovat klientům právní služby na profesionální úrovni. Od počátku se kancelář zaměřila na poskytování komplexních právních služeb a poradenství pro tuzemskou i zahraniční klientelu, doprovázené specializací na rozličné oblasti nabízených právních služeb
Naše hlavní oblasti činností zahrnují trestní a správní právo, všeobecné občanské a obchodní právo, včetně práva korporátního, práva nemovitostí, vymáhání pohledávek, bankovnictví, dědického práva, rodinného práva, pracovního práva, včetně zastupování v soudních sporech, rozhodčích řízeních a v řízeních před orgány státní správy ve všech výše uvedených oblastech.
Spolupracujeme se spřátelenými advokátními kancelářemi, rozhodčími soudy, exekutory a odhadci. V případě potřeby jsme tak časově zcela flexibilní. Cílem a i jistým krédem advokátní kanceláře je poskytovat vysoce odbornou a zároveň rychlou právní pomoc maximálně přizpůsobenou specifickým požadavkům klienta.
Postup kanceláře při řešení právních problémů se opírá o důkladnou znalost obchodních činností a potřeb klientů, což umožňuje nabízet promptní, vhodná a cenově efektivní řešení konkrétních záležitostí. Klient zde nalezne požadovanou právní pomoc odpovídající povaze jednotlivého případu a s přihlédnutím ke všem aspektům jeho potřeb i časovým možnostem.

Mgr. Marek Ambrož

Vystudoval Lerchovo gymnázium v Brně, právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně ukončil v roce 1998. V letech 2001 – 2002 absolvoval na Vysoké škole ekonomické v Praze postrgraduální dvousemestrové studium – Peněžní ekonomie a bankovnictví.
Za svůj profesní život, před svou účastí v advokátní kanceláři Světozor působil ve dvou advokátních kancelářích a dále působil nejdříve jako právník a později jako vedoucí manažer problémových úvěrů na úseku corporate ve významných bankovním domech na českém trhu. Díky působení v bankovnictví má vysoce kvalitní znalosti o fungování bankovního sektoru a vtahů mezi jednotlivými úseky banky (řízení rizik, obchodní úsek, provozní oddělení). Působil rovněž jako člen úvěrové komise v několika finančních institucích.
Poskytuje generální praxi, specializuje se na trestní právo, bankovnictví, rodinné právo, právo nemovitostí, strukturované financování, development, zajištění závazků, obchodní závazky a vymáhání pohledávek.
Plynule hovoří česky a anglicky.
Mgr. Marek Ambrož mimo jiné úzce spolupracuje s partnerskými advokátními kancelářemi: Mgr. Petr Řehák

Kontakty

  • +420608706349
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty